Купить кондиционеры в Киеве

Emerson открывает производство в Саудовской Аравии

02.10.2015

Emerson Climate Technologies

Компанія Emerson Climate Technologies оголосила про відкриття своєї виробничої бази, що матиме назву Emerson Climate Technologies Arabia LLC, в Даммамі (Саудівська Аравія).

Нова база площею 3 тисячі м2 повністю обладнана і готова до виробництва холодильних конденсаторних блоків, призначених спеціально для саудівсько-аравійського ринку.

Роберт Шарп (Robert T. Sharp) – віце-президент, керівник компанії Emerson Climate Technologies наголосив, що Близький Схід та Африка є ключовими географічними регіонами для Emerson Climate Technologies. Тому географічний чинник залишається важливою складовою стратегії компанії. Варто наголосити, що це вже друга виробнича база в цьому регіоні.

Emerson Climate Technologies розпочала виробництво конденсаторних блоків в Дубаї (ОАЕ) в 2003 році. З того часу попит на системи в регіоні зростає, що і зумовило компанію інвестувати в новий проект.

«Emerson Climate Technologies прагне до покращення обслуговування клієнтів в регіоні. Маючи регіональне представництво, компанія краще співпрацює з клієнтами. Це підвищує рівень обслуговування клієнтів та дає високу оцінку самій компанії», - говорить К. Джаякумар (K. Jayakumar), віце-президент Emerson Climate Technologies Arabia LLC.

Источник: www.fridgehub.com


Пресс-Центр
Контакты для СМИ

Елена Весельская

Руководитель отдела маркетинга и рекламы

Тел.: +38 044 502 97 74

Факс: +38 044 502 02 95

E-mail: marketing@ivik.com