Купить кондиционеры в Киеве

Проекти та клієнти

Проектирование, поставка, монтаж систем кондиционирования, вентиляции, отопления.
Проектирование, поставка, монтаж систем кондиционирования, вентиляции.

Про компанію ІВІК

Компанія «ІВІК» була заснована в 1993 році та на початку своєї діяльності в основному спеціалізувалася на ремонті, монтажі холодильного обладнання для підприємств громадського харчування.

Але сьогодні - це інженерна організація, що займається продажем і встановленням кондиціонерів та працює з 6 партнерами по всій Україні: «ІВІК-ЮГ» (м. Одеса), «ІВІК-ХАРКІВ» (м. Харків), «ІВІК-СІЧ» (м. Запоріжжя), «ІВІК-ДОНБАС» (м. Донецьк), «ІВІК-КРИМ» (м. Сімферополь), а також «ІВІК-ЗАХІД (м. Львів). Головний офіс «ІВІКа» знаходиться в м. Київ за адресою: вул. Крамського 14/34 (район станції метро Житомирська).

На сьогодні основним видом діяльності компанії «ІВІК» є продаж і встановлення кондиціонерів, кліматичного обладнання, їх сервісне обслуговування та проектні роботи. Купити кондиціонер - це лише частина справи в створенні комфортних кліматичних умов, адже його ще й необхідно правильно встановити. Компанія «ІВІК» надає Клієнту можливість придбати кондиціонер зі встановленням, тому не треба буде додатково шукати спеціалістів з монтажу.

Купити кондиціонери в Києві й регіональних представництвах нині абсолютно доступно, адже розгалужена мережа філіалів забезпечує цю можливість. Купити кондиціонер Mitsubishi можна в «ІВІК», тому що наша компанія - офіційний дистриб’ютор провідного японського бренду Mitsubishi Heavy Industries в Україні. Крім того, ми співпрацюємо із такими світовими лідерами з виробництва кліматичного обладнання та супроводжуючих товарів як: G. I. Holding (CLINT, MONTAIR) (Італія), Mitsubishi Electric (Японія), Rosenberg (Німеччина), Daikin (Японія), Systemair AB (Швеція), GEA (Німеччина), UPONOR (Швеція), Viessmann (Німеччина), Danfoss (Данія), Riello (Італія), BestBoard (Австрія), Wigam (Італія).

До складу інженерної компанії «ІВІК» входять різні підрозділи, кожен із яких чітко та якісно виконує свої функції, створюючи цілісну систему. Відділ роботи з клієнтами, монтажний відділ - відповідають за продаж і монтаж кондиціонерів. Проектний відділ - спеціалізується на виконанні ескізних проектів, складанні технічних завдань, техніко-економічних обґрунтувань і робочих проектів із напрямків опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, водопостачання та каналізації. Навчальний центр у головному офісі - проводить підготовку слухачів із напрямків монтажу кондиціонерів і обслуговування кондиціонерів.

Таким чином, інженерна компанія «ІВІК» надає повний спектр послуг із проектування, купівлі, встановлення та обслуговування систем кондиціонування повітря і вентиляції, водопостачання і каналізації.