Купить кондиционеры в Киеве

История компании «ИВИК»

Інженерна компанія "ІВІК" була заснована в 1993 році. Пріоритетною спеціалізацією компанії під час її заснування був ремонт і монтаж холодильного обладнання для підприємств громадського харчування.

У 1996 році інженерна компанія "ІВІК" розпочала офіційну співпрацю зі світовим лідером з виробництва кліматичної техніки – Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. В результаті компанія «ІВІК» стала одним з піонерів й засновників української індустрії клімату, першою компанією, котра професійно та якісно зайнялася проектуванням, монтажем й післяпродажною підтримкою проданого устаткування, охоплюючи повний цикл послуг з акліматизації простору.

Першими комплексними об'єктами - від проектування до сервісного обслуговування - на яких було встановлено обладнання MHI, стали в 1996 році в Києві головний офіс компанії "ARGO" на Хрещатику і Київське відділення УКРСИББАНКУ на Подолі. Надаючи високоякісне обладнання для кондиціонування та інженерні послуги, компанія «ІВІК» швидко стала лідером Київського регіону.

У 2000 році вона розширила свою діяльність і включила в перелік надаваних послуг проектування, постачання і установку вентиляційних систем, тим самим започаткувавши офіційну співпрацю з флагманом виробництва вентиляційного устаткування в Європі - компанією SYSTEMAIR (www.systemair.ru).

Для забезпечення високоякісного сервісу і післяпродажного обслуговування обладнання, що поставляється, в інженерної компанії "ІВІК" з'явилися компанії-партнери по усій Україні:

 • Донецька і Луганська області - інженерна компанія "ІВІК-ДОНБАС" була створена в 2000 році;
 • Запорізька область - інженерна компанія "ІВІК-СИЧ" була створена в 2000 році;
 • АР Крим - інженерна компанія "ІВІК-КРИМ" була створена в 2000 році;
 • Одеська, Миколаївська, Херсонська області - інженерна компанія "ІВІК-ЮГ" була створена в 2001 році;
 • Харківська, Сумська, Полтавська області - інженерна компанія "ІВІК-ХАРКІВ" була створена в 2002 році.

Виходячи з проблем галузі і керуючись концепцією професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації фахівців, інженерна компанія "ІВІК" в 2002 р. відкрила перший в Україні "Навчальний центр впровадження кліматичних технологій" (Ліцензія АВ № 586446 Міністерств освіти і науки, молоді і спорту України на надання послуг з професійно-технічного навчання, перепідготовки і підвищення кваліфікації).

Зважаючи на високий рівень викладання, наявність сучасної лабораторної бази і заслужений авторитет навчального центру не лише в Україні, але і в країнах СНД, компанія Мitsubishi Heavy Industries Europe, Ltd. у 2007 р. присвоїла "Навчальному центру впровадження кліматичних технологій" статус Академії кондиціонування МНІ при ТОВ "ІВІК" з правом підготовки фахівців для країн СНД.

З 2002 року в "Навчальному центрі впровадження кліматичних технологій" і в Академії кондиціонування МНІ пройшли навчання більше 1500 фахівців з Росії, Молдови, Монголії і багатьох областей України. З 2005 року "Навчальний центр впровадження кліматичних технологій" входить до складу групи компаній "ІВІК ХОЛДИНГ - ГРУП".

З 2002 року розпочалася офіційна співпраця з корпорацією Uponor - провідним постачальником рішень для водопостачання і внутрішнього клімату приміщень для об'єктів житлового і комерційного будівництва в Європі та Північній Америці.

Починаючи з 2002 року інженерна компанія "ІВІК" спеціалізується на виконанні комплексних рішень систем кондиціонування, вентиляції, опалювання і водопостачання сучасних будівель і промислових об'єктів.

З 2005 року інженерна компанія "ІВІК" має власне виробництво нестандартних металоконструкцій і повітропроводів, "Лабораторію інноваційних розробок".

З 2005 року інженерна компанія "ІВІК" входить до структури лідера кліматичного і сантехнічного ринків України - групу компаній "ІВІК ХОЛДИНГ - ГРУП". Інженерна компанія "ІВІК", будучи частиною групи компаній "ІВІК ХОЛДИНГ - ГРУП", має можливості зберігання і здійснення оперативної доставки обладнання у будь-яку точку України.

Надаючи високий рівень виконання послуг і робіт, в 2005 році інженерна компанія "ІВІК-ЮГ" пройшла впровадження і сертифікацію системи управління якістю на предмет відповідності міжнародному стандарту ISO 9001 : 2000, сертифікат № UA 2.051.01579.

В 2008 році впровадження і сертифікацію системи управління якістю на предмет відповідності міжнародному стандарту ISO 9001 : 2000 пройшла інженерна компанія "ІВІК-КИЇВ", № UA 2.034.04291.

В 2012 році був створений філіал «ІВІК-Захід» (м. Львів).

Сьогодні інженерна компанія "ІВІК" здійснює:

 • Проектування, постачання обладнання для будь-яких категорій будівель і приміщень світових виробників, маючи статус офіційного дистриб'ютора;
 • Установку систем кондиціонування, вентиляції, опалювання, газопостачання;
 • Сервісне обслуговування усіх типів обладнання;
 • Водопостачання теплових пунктів і котельних(внутрішні мережі);
 • Комплексну автоматизацію і диспетчеризацію об'єктів;
 • Реалізацію концепції "Розумний дім".

Обладнання, котре поставляється і монтується інженерною компанією "ІВІК", відповідає міжнародним сертифікатам ISO9001/ISO14001.

Інженерна компанія "ІВІК" співпрацює зі світовими лідерами з виробництва кліматичного обладнання і комплектуючих :

 • Mitsubishi Heavy Industries, Ltd (Японія) — побутові, напівпромислові багатозональні системи кондиціонування, високоефективні теплові насоси.
 • G.I. Holding (CLINT, MONTAIR) (Італія) – промислове кліматичне устаткування: чіллери, фанкойли, дахові кондиціонери, прецизійні кондиціонери.
 • Daikin (Японія) — високотехнологічне устаткування для кондиціонування повітря, чіллери повітряного і водного охолодження, блокові кондиціонери повітря, спліт-системи і багатоблокові спліт-системи, системи типу Sky Air, системи VRV з можливістю охолодження, обігріву і рекуперації тепла.
 • Systemair AB (Швеція) – устаткування для систем вентиляції: вентилятори і повітрооброблювальні агрегати, теплові завіси і тепловентилятори, а також ряд повітророзподільних пристроїв різного призначення.
 • GEA (Німеччина) – устаткування для систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря: холодильні машини (чіллери), вентиляторні доводчики (фанкойли), повітряно-опалювальні агрегати, центральні кондиціонери, водоохолоджувачі, прилади охолодження, конвектори.
 • UPONOR (Фінляндія) – інженерні і трубопровідні системи для радіаторного і підлогового опалення, охолодження, холодного і гарячого водопостачання, теплопостачання, а також системи комунального господарства.
 • Viessmann (Німеччина) – опалювальне устаткування на будь-яких джерелах енергії: підлогові, навісні газові котли різної потужності, геліоустановки, теплові насоси, ємнісні водонагрівачі, котли на твердому паливі.
 • Danfoss (Данія) – запірна арматура, автоматика.
 • Wigam (Італія) – інструменти й устаткування для монтажу, обслуговування і ремонту систем кондиціонування повітря і холодильних машин.

З 1993 року інженерна компанія "ІВІК" має досвід роботи з більш ніж 10 000 проектами різної складності. Серед Замовників інженерної компанії "ІВІК" - "КИЇВСТАР", "МТС", Національний Банк України, готелі "Президент-готель", "Лондонська", "Бристоль", "Ореанда", "Відрада", "Моцарт", ТЦ "Мармелад", мережа ТЦ "Клас", Митна служба України, Одеський державний академічний театр опери і балету, Міністерство оборони України, Торгово-промислова Палата України, Авдіївський коксохімічний завод, ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", ВАТ "Укртелеком", Харцизський трубний завод, мережа кінотеатру "Одеса-кіно" та ін.

Про компанію