Купить кондиционеры в Киеве

Відділ автоматики

Сидельник Андрій

Відділ автоматики інженерної компанії «ІВІК» займається проектуванням, монтажем і пусконалагодженням систем внутрішнього електропостачання будинків, систем автоматизації і централізованого (диспетчерського) управління інженерним устаткуванням.

За системами внутрішнього електропостачання будинків відділ автоматики проводить повний комплекс робіт – від проектування до проведення електричного вимірювання параметрів змонтованої мережі і приймально-здавальних випробувань.

Багаторічний досвід виконання комплексних проектів з автоматизації кліматичної техніки, котелень і вузлів тепло- і холодопостачання дає нам змогу запропонувати як виконання всього комплексу робіт з автоматизації (проектування, монтаж, пусконалагодження), так і постачання готових рішень у вигляді комплектів, що серійно випускаються, автоматизації для систем вентиляції і технічного кондиціонування з багатим набором додаткових опцій.

Компаніям – системним інтеграторам, що виконують роботи з інсталяції систем центрального диспетчерського управління і "Розумний будинок", відділ автоматики пропонує  широкий вибір інтерфейсів для інтеграції кліматичного устаткування в ці системи, консультації і технічне сприяння в ході виконання цих робіт.

Для великих будинків комерційного і суспільного призначення актуальним є ефективне управління великим комплексом інженерного устаткування із залученням мінімальної кількості експлуатуючого персоналу, забезпеченням ощадливої витрати енергоресурсів і продовження терміну служби дорогої техніки. Ефективно вирішувати ці завдання дає змогу велика кількість реалізованих проектів систем централізованого диспетчерського управління, що поєднують управління як кліматичною технікою, так і іншим інженерним устаткуванням з комп'ютеризованого робочого місця оператора.

В інженерній компанії «ІВІК» також функціонує власний  цех з виготовлення комплектного електрощитового устаткування, що дає змогу не тільки запропонувати Замовникам фабричну якість систем автоматизації, які поставляються, але й виготовляти електрощитове устаткування для систем електропостачання й автоматизації відповідно до технічного завдання й документації Замовника.

До структури відділу автоматики входять ділянки з виготовлення нестандартного устаткування, монтажу і пусконалагодження.

На рахунку відділу автоматики більше, ніж 50 об'єктів різної складності.

Керівник відділу автоматики: Сидельник Андрій Борисович

Тел.: +380 (44)  502-00-63, sidelnik@ivik.com

Про компанію