Купить кондиционеры в Киеве

Наші розробки

Завдяки масовому виробництву технології стали доступнішими. Але можливості обладнання, яке виробляється у такий спосіб, мають бути максимально уніфіковані, що виключає індивідуальний підхід. Людина ж унікальна, і її потреби часто виходять за рамки стандартних рішень. Так, у 2003 році, вимогливість клієнтів підштовхнула нас до створення лабораторії, основним завданням якої було доопрацювання серійних моделей.

Удосконалювати технічні характеристики і зберігати цінову привабливість – принципи роботи лабораторії, що вплинули на філософію всієї інженерної компанії. Найбільш популярні рішення були виділені в окремі напрями, внаслідок чого з'явилися:

  • WINEGUARD – кліматична система, здатна підтримувати в приміщенні температуру від 0°С до +18°С при температурах зовнішнього повітря від -25°С до +46°С, з функцією зволоження;
  • FURGUARD – кліматична система, здатна підтримувати в холодильній камері температуру від -12°С до +4°С при температурах зовнішнього повітря від -25°С до +46°С і вологість 45-55%, з функцією зволоження і осушення;
  • HEATGUARD – тепловий насос, що ефективно працює до -20°С, зберігаючи номінальну продуктивність до -15°С;
  • CELLGUARD – система точної підтримки температури ±0,5°С при температурах зовнішнього повітря від -25°С до +46°С, з функцією фрікулінга.

Для всіх моделей, встановивши Gsm/gprs модем, є можливість дистанційно діагностувати якість роботи, включати/виключати, міняти режими роботи, збирати інформацію про аварію без виїзду до самого місця установки обладнання.

Відповідальність підтверджуємо гарантією 4 роки!

Наші розробки
Стосовно купівлі обладнання звертатися по телефонам:
Руководитель проекта Несмеянов Виталий Евгеньевич

Несміянов Віталий Євгенович

Керівник проекту

Тел.: + 38 (067) 629-03-48

E-mail: nesmeyanov@ivik.com