Купить кондиционеры в Киеве

Продажі компанії Ziehl-Abegg зросли на 8%

24.01.2017

Продажи компании Ziehl-Abegg выросли на 8%Виробник вентиляторів та двигунів компанія Ziehl-Abegg відзвітувала про зростання продажів своєї продукції на 8% у 2016 році, а це 482 млн. євро. Для порівняння з попереднім роком ця цифра становила 447 млн. євро.

Пітер Фенкл (Peter Fenkl), СЕО Ziehl-Abegg, говорить: «Світова та економічна політики були жорсткішими, проте ми успішно закріпили свої позиції на ринках».

Укріплення позицій насамперед пов’язано з появою нових продуктів, вдосконаленням логістики, продажів та сервісного обслуговування. Минулого року компанія також відкрила новий офіс у Дубаї, розширивши склад персоналу до понад 3550 працівників. 

Пітер Фенкл стверджує, що чисті об’єми продажів, які становлять понад 8%, є однією стороною медалі, інша – це безпосередній контакт з постачальниками та споживачами.

Експорт продукції складає 75% від продажів компанії. Бізнес в Німеччині дещо покращився, але основна частина зростання прийшла з інших європейських країн. Продажі в країнах на американському континенті також зросли вище середнього рівня.

За матеріалами: www.heatingandventilating.net


Прес-Центр
Контакти для ЗМІ

Олена Весельська

Керівник відділу маркетингу та реклами

Тел.: +38 044 502 97 74

Факс: +38 044 502 02 95

E-mail: marketing@ivik.com