Купить кондиционеры в Киеве

MHI розширює виробництво у Таїланді

31.01.2017

MHI расширяет производство в ТаиландеКомпанія Mitsubishi Heavy Industries розширює виробництво на своїх виробничих осередках, що знаходяться у Таїланді.

Понад $26 млн інвестовано в розширення двох діючих заводів у Лат-Крабанг (передмістя Бангкоку) та будівництво третього заводу.

Підприємство Mitsubishi Heavy Industries-Mahajak Air Conditioners (MACO) було засновано в 1988 році спільно з місцевою компанією Mahajak Industry Co. Його основною діяльністю стало виробництво систем кондиціювання побутового та комерційного призначення.

Головна мета MHI – це розширення своєї діяльності, що дозволить миттєво реагувати на підвищення глобального попиту на кондиціонери та потреби ринку, зокрема азіатського.

Роботу над новими об'єктами планують розпочати на початку 2018 року, з очікуваним збільшенням виробництва на 30%, а це близько 2,7 млн одиниць до 2020 року.

Наразі на заводах виготовляють компоненти для побутових і комерційних систем. На новому (третьому) заводі будуть займатися виробництвом пластикових та деталей з листового металу. Будівництво планується розпочати вже в першій половині цього року.

За матеріалами: www.coolingpost.com


Прес-Центр
Контакти для ЗМІ

Олена Весельська

Керівник відділу маркетингу та реклами

Тел.: +38 044 502 97 74

Факс: +38 044 502 02 95

E-mail: marketing@ivik.com