Купить кондиционеры в Киеве

Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування

Андрійко Олексій Миколаєвич

Сервісна підтримка - 7 днів в неділю (8:00-20:00)

Телефон гарячої лінії: (067) 657-87-96

Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування здійснює сервісний центр.

Як окремий підрозділ в інженерній компанії «ІВІК» він був заснований в 1997 році.

Сервісний центр проводить сервісний супровід устаткування без обмеження часових термінів обслуговування. До переліку послуг, що надаються для підтримки якісного режиму роботи систем кондиціонування і вентиляції входять:

  • підтримка систем кондиціонування і вентиляції в заданих технічних параметрах;
  • виконання профілактичних і ремонтних робіт;
  • проведення статистичного аналізу зміни параметрів;
  • прогнозування і запобігання можливим відмовам;
  • виконання робіт з енергоаудиту будинку;
  • розробка і впровадження нових енергозберігаючих технологій.

В арсеналі у фахівців сервісного центру – найкраща матеріально-технічна база, що дає змогу виконувати ремонтні роботи будь-якої складності. Постійно оновляється склад запчастин  дає змогу  в оптимальний термін усувати перебої і неполадки, що виникли. Усі фахівці сервісного центру в обов'язковому порядку проходять стажування на заводах – виробниках устаткування, що обслуговується.

Завдяки географічній представленості інженерної компанії «ІВІК» послуги з високоякісного сервісного супроводу устаткування надаються сервісним центром по всій Україні, у тому числі  у всіх обласних центрах, де є компанії-партнери, з якими інженерна компанія  «ІВІК» співпрацює протягом багатьох років на основі партнерських договорів. Усі компанії-партнери проходять щорічну акредитацію на рівень якості сервісних послуг і навчання в «Навчальному центрі впровадження кліматичних технологій».

Висока якість сервісних послуг, що надають фахівці сервісного центру інженерної компанії «ІВІК», підтверджена європейськими сертифікатами якості: «Системи управління якістю проектування, монтажу, ремонту, сервісних послуг, продажу», відповідає міжнародному стандартові ISO 9001/ISO2000, сертифікати № UA 2.034.04291,№ UA 2.051.01579.

Керівник Сервісного центру:  Андрійко Олексій Миколаєвич

Тел.: +380 (44) 502-00-39, andriiko@ivik.com


Послуги